در حال بارگذاری ...

راه اندازی کلاس های مجازی - شرکت برنامه نویسی

  • امروزه در بحران کرونا از مهم ترین چالش های بسیاری از مدارس، دانشگاه ها، آموزشگاه ها و دیگر مراکز آموزشی، برگزاری کلاس ها و ادامه روند آموزشی می باشد.
  • تیم باران قصد دارد با ارائه یک پنل کابری پیشرفته و جدید برای متقاضیان خود آن ها را در برگزاری کلاس های خود به صورت مجازی همراهی کند تا بتوانند از چالش های آموزشی امروزه در بحران کرونا عبور کنند.

Adobe Connect چیست؟

نرم افزار وب کنفرانس Adobe Connect قدرتمندترین پلت فرم دنیا جهت راه اندازی کلاس های مجازی، وبینارها و آموزش های الکترونیک محسوب می گردد، با این نرم افزار می توان تمامی کلاس ها و جلسات اینترنتی را ضبط نموده و در هر زمان و مکان امکان دریافت آنرا برای کاربران فراهم آورد یا امکان مشاهده آنلاین را به آنها ارائه داد.

آزمون ساز باران چیست؟

آزمون ساز باران ، با سبکی جدید و متفاوت، بستری را برای مراکز آموزشی فراهم می سازد تا بتوانند آزمون آنلاین برگزار کنند. آموزشگاه ها و مراکز آموزشی می توانند با عضویت در سایت و تهیه حساب کاربری، از امکانات سایت نظیر استفاده از بانک سوالات باران و طراحی سوال بصورت آنلاین ، استفاده از چند سطح متفاوت (مدیر،مدیرگروه،مدرس،هنرآموز) ، درآمدزایی آنلاین برای آموزشگاه و قابلیت بارگذاری رسانه و شرکت در آزمون آنلاین و… بهره مند شوند.

راه اندازی کلاس های مجازی در باران تیم چگونه است؟

تیم باران تلاش نموده است تا با طراحی یک پنل کاربری برای متقضیان خود به آن ها کمک کند با استفاده از آزمون ساز تیم باران و نرم افزار Adobe Connect بستری گسترده و پیشرفته جهت آموزش را برای خود فراهم سازند.

دانلود برنامه Adobe Connect