در حال بارگذاری ...

عجیب ترین تکنولوژی ها - شرکت برنامه نویسی

تکنولوژی

تکنولوژی چیست؟

ازنظر علمی تکنولوژی نتیجه نهایی تحقیقات یا همان دانش واطلاعات می باشدکه با استفاده ازاین عوامل می تواندبه یک محصول تجاری تبدیل شود.

ازنظر مهندسی ٍ تکنولوژی ابزاری است که برای تولید و ساختن محصولات بهتربه کار گرفته میشود.محصولات باکیفیت محصولاتی هستندکه با کمترین هزینه و وقت بهترین عملکرد را داشته باشد.

ازنظر حقوقدانان تکنولوژی همان مالکیت معنوی است که باید مورد حفاظت وحمایت قرار  بگیرد.

ازنظر مدیران بازرگانی همه ی دارایی یک شرکت به تکنولوژی آن است که زیاد مورد توجه قرار نمیگیرد

از نظرکسانی که با تکنولوژی کار می کنند پدیده ای است که زندگی را بسیار جالب تر وجذاب تر و سالم تر کرده است

در کل تکنولوژی مجموعه ای از ابزار ها و اطلاعات و تجربه هایی که از علم سرچشمه می گیرد که در طراحی و توسعه و سیستم ها و فرآیندهای گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد

همه افراد جامعه در هر قشری باید از تکنولوژی در زمینه ی کاری خود استفاده کنند

اگر با تکنولوژی جلو بروند صد درصد موفق خواهند شد

جالب ترین تکنولوژی ها:

تخت خواب ایستاده

تکنولوژی

تا حالا دوست داشتید ایستاده بخوابید؟ این تخت خواب جزو عجیب ترین و جالب ترین ابزار های تکنولوژیکی برای شما کاربران عزیز است ، اگر دوست دارید ایستاده بخوابید وقتی با شکم پر زمان خوابتان فرا رسیده این تخت خواب ایستاده بهترین گزینه برای خواب شما خواهد بود.

لامپ خورشیدی همراه

تکنولوژی

این تصویر از یک لامپ خورشیدی همراه است که برای مسافران و افرادی که همیشه در سفر های صحرایی هستند به درد می خورد ، این لامپ خورشیدی می توان به وسیله نور خورشید شارژ شده و در شب مورد استفاده قرار گیرد.

تخت خواب عجیب

تکنولوژی

این تخت خواب جزو عجیب و غریب ترین تخت خواب های دنیا می باشد ، شما می توانید در این تخت خواب عجیب و غریب حسی بسیار عجیب و راحت داشته باشید ، تا حالا دوست داشتید روی همچین چیزی بخوابید؟